שאלות ותשובות

שירות סינון

העידן הדיגיטאלי הביא איתו שפע. אנחנו צמודים לנייד ועושים בו שימוש נרחב בצילום תמונות וסרטוני וידאו. התוצאה היא עומס גדול מאד ואגירה של חומרים שהצטברו לאורך תקופה בנייד או בענן. אצלכם, אצל בן/בת הזוג וכו’.

שירות הסינון הנהדר שלנו מציע לכם סדר בבלאגן. מיון וארגון של כל הקבצים שהצטברו וסינון על פי איכות/נראות/כפילויות/וכו’. את התמונות שבחרנו בקפידה, נערוך באלבום. את סרטוני הוידאו אפשר לערוך לקליפ או לשלב את הנבחרים כ QR CODE באלבום.

השירות הזה יעשה סוף לדחיינות המשימה הזו שאף פעם לא מוצאים לה זמן ואנחנו נוודא שלא רק שהמשימה תתבצע על הצד הטוב ביותר, אלא גם נעניק לכם מזכרת נפלאה מהתיעוד המצוין שלכם שקצת הלך לאיבוד בתוך כל הרעש.

שליחת קבצים

איזה כיף! תיכף יש לך אלבום!
אז מה קורה עכשיו?

אם בחרת בשירות סינון תמונות, אנחנו נעבור על התמונות ששלחת אלינו, נסנן על פי איכות/נראות/כפילויות/וכו’. את התמונות שבחרנו בקפידה, נערוך באלבום.

אם אתם בוחרים בעצמכם את התמונות, יש להעביר אלינו את הקבצים בצורה מסודרת. תיקיות לפי השיטה המתאימה לאופי הפרויקט (חלוקה לפי חודשים/שנים/כרונולוגיה/ אירועים וכו’).

רצוי להעביר תמונות בפורמט JPEG באיכות טובה ורזולוציה גבוהה ככל שניתן (ההמלצה שלנו היא מינימום 300KB) כדי לשמור על רמה מקצועית ואיכות דפוס מקסימלית.

את החומרים (תמונות, סרטונים וכו’) יש להעביר אלינו באופן מסודר; לשתף למייל [email protected] דרך דרופבוקס, גוגל פוטוס, גוגל דרייב, וויטרנספר, ג’מבו מייל, iCloud או כל דרך אחרת שנוחה לכם.

מרגע שהעברת את התמונות אלינו ותחילת העבודה על הפרויקט, לא ניתן להוסיף תמונות לאלבום.

סריקת תמונות

בחלק מהאלבומים אנחנו נדרשים לסריקת תמונות, כשמדובר בתמונות פיזיות ולא קבצים דיגיטאליים. בדרך כלל בפרויקטים של ‘חיים שכאלה’, ‘ספרי חיים’, או בכל מקרה שבו משלבים עותק בפורמט המקורי (ברכה בכתב יד, מתכון ידני).

גם כאן אתם יכולים להעביר אלינו את החומרים הפיזיים לסטודיו לסריקה מקצועית שלנו או לבחור לסרוק בעצמכם.

הטיפ שלנו לסריקה עצמית הוא להשתמש בסורק ביתי או באפליקציה ייעודית לסריקה (CAM SCANNER, לדוגמא). להקפיד על יד יציבה וסריקה מדויקת. פורמאט JPEG ורזולוציה מקסימלית.

אלבום 'חיים שכאלה'

תיקיות לפי נקודות נקודות ציון דרך, פרקים בחיי: ילדות, נעורים, צבא, זוגיות, חתונה, ילדים, קריירה, חברים, טיולים וכו’

אלבום 'חתונה'

תיקיות לפי פרקים בחתונה: התארגנות, מפגש, קבלת פנים, חופה, ריקודים וכו’

 

אלבום 'יומיום', 'טיולים'

במידה ויש מידע של תאריך על התמונות, אין צורך בסידור מיוחד. במידה והמידע חסר, ניתן לחלק לתיקיות לפי סדר כרונולוגי.

אלבום 'ברכות'

חלוקה לתיקיות לפי שם המברך והתמונות הרלבנטיות בכל תיקיה

 

האם ניתן להגיע להתרשם מהאלבומים?

כן, בטח. יש לנו תצוגת אלבומים בסטודיו וניתן להגיע בתיאום מראש

מהם זמני האספקה? אם אני צריך אלבום דחוף?

זמן האספקה הסטנדרטי הוא 6 שבועות (בכפוף לאישור סקיצה). ניתן לקצר את זמני האספקה ע”י שימוש בשירות אקספרס (3 שבועות) או בהול (שבוע) בהתאם לצורך

האם צריך להחליט על גודל האלבום מראש או תוך כדי תנועה?

כן. מרגע תחילת העבודה, לא ניתן לשנות את גודל האלבום שכן זה משפיע על העיצוב

יש לי המון תמונות ואני לא יודע איך לבחור. האם אתן יכולות לבחור עבורי?

כן, בוודאי. יש לנו שירות סינון תמונות ואין בעיה להעביר אלינו את החומרים בכל דרך שנוחה לכם.

איך מעבירים אליכם את החומרים?

ניתן להעביר אלינו את החומרים בכל דרך שנוחה לכם. שיתוף בגוגל דרייב, דרופבוקס, וויטרנספר, ג’מבו מייל וכו’. כמובן שניתן גם להעביר את התמונות בדיסק און קי לתיבת הדואר שלנו בסטודיו או להעביר אלינו עם שליח.

איך האלבום מגיע אליי?

את האלבום ניתן לאסוף באופן עצמאי מהסטודיו שלנו בתל אביב או לשלם עבור שליחות עד הבית

יש לי תמונות מאלבומים ישנים. איך אני יכול להשתמש בהן?

ניתן לסרוק באופן עצמאי את התמונות ולהעביר אלינו קבצים דיגיטאליים או להעביר אלינו את החומרים הפיזיים לסריקה מקצועית בסטודיו בתוספת תשלום 

במה שונה סיסטורי מהמתחרים בשוק?

בסיסטורי מקבלים גם שירות מקצועי ולא רק אלבום. השירות שלנו כולל עריכת תמונות ויכול גם לכלול סינון ו/או סריקה במידה ותבחרו. הפקת האלבום ברמת גימור גבוהה ואיכותית במיוחד ומגוון הכריכות עשיר וייחודי.

איפה אפשר להתרשם מהעיצוב עצמו?

אנחנו לא מעלות סקיצות שלמות לאתר מפאת צנעת הפרט אבל כן מעלות לאתר ולרשתות תמונות מייצגות שלפיהן ניתן להבין את סגנון העיצוב שלנו. אנחנו לא עובדות עם תבניות מוכנות וכול אלבום ייחודי ומיוחד ומעוצב לפי טעמו האישי של הלקוח וסוג החומרים שנשלחו אלינו.

האם ניתן להדפיס עותקים של האלבום?

כמובן! ניתן להזמין מאיתנו עותקים ותשלמו על עלות הדפוס בלבד. יש הנחת כמות עבור מספר רב של עותקים.

האם אני מקבל את הקבצים הדיגיטאליים בסיום התהליך?

הלקוח מקבל מאיתנו סקיצה סופית כמסמך PDF באיכות צפייה